Kiko has logged 16 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Tunnel

The Tunnel

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Relentless

Relentless

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Wild Men

Wild Men

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Slaxx

Slaxx

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Vigilante

Vigilante

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dead Men Don't Wear Plaid

Dead Men Don't Wear Plaid

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Smut Hounds

Smut Hounds

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Censor

Censor

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Beyond Terror

Beyond Terror

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Delete History

Delete History

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Amusement Park

The Amusement Park

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry