Sort by
  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • About Fate

    ★★½

  • Raven's Hollow

    ★★½

  • Secret Headquarters

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Moonshot

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Presence of Love

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Cellar

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Three Months

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Privilege

    ★★

  • Miss Willoughby and the Haunted Bookshop

    ★★½

  • Immanence

    ★★

  • Moonfall

    ★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★½

  • WarHunt

    ★★

  • Honoring a Broadway Legacy: Behind the Scenes of tick, tick...Boom!

  • The Royal Treatment

    ★★

  • Book of Love

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • Arctic Void

    ★★★

  • Sex Appeal

    ★★★

  • Gold

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The King's Daughter

    ★★½

  • The 355

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Amazing Mr. Blunden

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Christmas ...Again?!

  • Last Looks

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Fruitcake Fraud

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • A Kiss Before Christmas

    ★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • My Christmas Family Tree

    ★★★

  • Ciao Alberto

  • Three Wishes for Cinderella

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Next Stop, Christmas

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★