Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Creed III

  • Plane

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

  • Dune

    ★★★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Friends: The Reunion

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • The Witches of the Orient

    ★★★½

  • Pleasure

  • Insert Coin

  • Soul

  • Tenet

    ★★★★½

  • Black Is King

  • Greenland

    ★★★

  • Hamilton

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Devs

  • The Way Back

  • Minari

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Bad Boys for Life

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

  • Queen & Slim

  • Terminator: Dark Fate

  • The Irishman

  • Knives Out

    ★★★½

  • Just Mercy

  • Hustlers

  • Ford v Ferrari

  • Ad Astra

  • Angel Has Fallen

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

  • Weathering with You