• The Dictator

    The Dictator

    ★★

    Still dumb but funny

  • Black Devil Doll

    Black Devil Doll

    ½

    Update: this person still needs to choke and die asap

  • No Country for Old Men

    No Country for Old Men

    ★★★★★

    My bro eating the packet of peanuts made me so scared for that old ass guy 💀

  • Bound by Honor

    Bound by Honor

    ★★★★

    Watched this again because my girlfriend loves it and we watched it together and legit feel the same way about this movie, it’s good Cali vibe all the way and old school Cholo stuff. You like gangster shit go watch this, if not then you’re missing out.

  • Cape Fear

    Cape Fear

    ★★★★★

    Max is my spirit animal, I said it.

  • Possessor

    Possessor

    ★★★★

    Watch this, now.

  • Speak

    Speak

    ★½

    Ass

  • If Beale Street Could Talk

    If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

    GOOD MOVIE

  • Thelma & Louise

    Thelma & Louise

    ★★★★★

    ONE OF MY FAV, BONNIE & CLYDE WHO?

  • I Drink Your Blood

    I Drink Your Blood

    Stupid as fuck

  • Traps

    Traps

    ★★★½

    Oh

  • Monster Hunter

    Monster Hunter

    ½

    What the.