Sort by
  • The Nun II

  • Strays

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★½

  • Haunted Mansion

  • Insidious: The Red Door

  • Secret Invasion

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ½

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ½

  • Maggie Simpson in

    ½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

  • Air

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ½

  • Plane

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Babylon

    ★★½

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Violent Night

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Strange World

  • Suzume

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • The Munsters

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★★

  • My Policeman

    ★½