Sort by
  • Leo

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • After Everything

    ½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Ahsoka

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Strays

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • The Stalker

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Passages

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★

  • Cat Person

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special