• The Batman

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Night of the Animated Dead

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jolt

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • F9

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★★

  • Voyagers

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★★

  • The Marksman

    ★★★

  • Locked Down

    ★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • Six Minutes to Midnight

    ★★★

  • Fatman

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • The Tax Collector

    ★★★

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Made in Italy

    ★★★

  • Ava

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • DC Showcase: Adam Strange

    ★★★

  • We Need to Talk About A.I

    ★★★★

  • Body Cam

    ★★★

  • Capone

    ★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★★

  • Inheritance

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • The Postcard Killings

    ★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★★

  • DC Showcase: The Phantom Stranger

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Night Clerk

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Waiting for Anya

    ★★★

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • The Outsider

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Dolittle

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Black Christmas

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★