Sort by
  • Blame

    ★★★★½

  • Pleasantville

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Can't Buy Me Love

    ★★★★

  • Waking the Dead

    ★★★½

  • Bug

    ★★★★½

  • Dancing at the Blue Iguana

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Beasts

    ★★★

  • Enchanted

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • eXistenZ

    ★★★★½

  • Last Night

    ★★★★★

  • Exotica

    ★★★★½

  • Blindness

    ★★★½

  • Clean

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½