• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Rescued by Ruby

    ★★★★

  • Whindersson Nunes: My Own Show!

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Tall Girl 2

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★★

  • Lulli

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Anonymously Yours

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Home Sweet Home Alone

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★½

  • Akakiri

    ★½

  • Lop & Ochō

    ★★

  • The Elder

    ★★

  • T0-B1

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★★

  • The Duel

    ★★★

  • Confessions of an Invisible Girl

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★½

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ½

  • The Kissing Booth 2

  • Thiago Ventura: POKAS

    ★★★

  • A Modern Farewell

    ★★★★★

  • Onward

    ½