Sort by
  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Soul

  • American Murder: The Family Next Door

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

  • Unpregnant

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Greenland

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The King of Staten Island

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★½