Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Jaws

    ★★★½

  • Shame

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Landscapers

    ★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★