RSS feed for Mart

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Transformers: Revenge of the Fallen

  Transformers: Revenge of the Fallen

  ★★★½

  Ma igatsen kiljuvat ja permanentselt jalgadele valu andvat Shia LaBeouf'i.

  My ancestors have been here for centuries! My father, why, he was a wheel! The FIRST wheel!

 • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  ★★

  Juba eelmise filmiga oli selge, et sellisel kujul pole mõtet neid järgesid edasi vändata, aga siin me jälle oleme ning järjekordselt tõestab Surnud pole jutumehed (hulga etem pealkiri kui täiesti isikupäratu Salazari kättemaks) ainult üht - aitab küll juba! Sisaldab toredaid vägitükke ja jupikesi, kuid mitte midagi, mis õigustaks kahetunnist ajakulu. Lugu on hale ettekääne koguda kokku kõik vanad olijad, kuigi praeguseks pole enam neist kellestki sooja ega külma (mida tõestab ilmekalt viimane stseen, kus "kauaoodatud" taaskohtumine ei oma seda…

Popular reviews

More
 • Nymphomaniac: Vol. II

  Nymphomaniac: Vol. II

  ★★½

  Kokkuvõttes, olles nüüd ära näinud mõlemad osad, jäi see kõik kuidagi...kuivaks. Von Trieril pole peale tema jaoks tavapärasele nihilistlikkule vaatele inimkonnale, seekord siis läbi seksuaalse prisma, midagi huvitavat öelda. Vaatamata vängele temaatikale on Nümfomaan kahetsusväärselt igav.

 • The Days That Confused

  The Days That Confused

  ★★½

  Päevad, mis ajasid segadusse tabab küll ajuti mingit mõistatuslikku 90ndate kvintessentsi, kuid liiga tihti tekib küsimus, kas taheti teha filmi või muusikavideot. Ja paneb pisut hämmastama, et naisrežissööri tehtud filmis ei anta arvukatele naistegelastele mitte mingit karakterit - naised on siin ainult kehad. Ei kummuta kahjuks levinud tõsiasja, et tehniliselt osatakse Eestis filme küll väga kõrgel tasemel teha, kuid nende kirjutamisega on kurvemad lood.