RSS feed for Mart

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • I Am Not Your Negro

  I Am Not Your Negro

  ★★★½

  In the case of an American negro, born in that glittering republic, and in the moment you are born, since you don't know any better, every stick and stone and every face is white, and since you have not yet seen a mirror, you suppose that you are too. It comes as a great shock around the age of five, or six, or seven, to discover that Gary Cooper killing off the Indians, when you were rooting for Gary Cooper,…

 • Re-Animator

  Re-Animator

  ★★★

  Šokktoober 2017, 80s Edition #13

  Oma kõrge hinnangu žanrifännide seas on kindlasti saanud oma lõpu pärast, mis läheb full gonzoks kätte. Ülejäänu on suht keskpärane, kuid piisavalt loominguline ja napakas, et igav ei hakka. Filmiajaloo ehk parim kehatu pea.

  I suggest you get yourself a pen!

Popular reviews

More
 • Nymphomaniac: Vol. II

  Nymphomaniac: Vol. II

  ★★½

  Kokkuvõttes, olles nüüd ära näinud mõlemad osad, jäi see kõik kuidagi...kuivaks. Von Trieril pole peale tema jaoks tavapärasele nihilistlikkule vaatele inimkonnale, seekord siis läbi seksuaalse prisma, midagi huvitavat öelda. Vaatamata vängele temaatikale on Nümfomaan kahetsusväärselt igav.

 • The Days That Confused

  The Days That Confused

  ★★½

  Päevad, mis ajasid segadusse tabab küll ajuti mingit mõistatuslikku 90ndate kvintessentsi, kuid liiga tihti tekib küsimus, kas taheti teha filmi või muusikavideot. Ja paneb pisut hämmastama, et naisrežissööri tehtud filmis ei anta arvukatele naistegelastele mitte mingit karakterit - naised on siin ainult kehad. Ei kummuta kahjuks levinud tõsiasja, et tehniliselt osatakse Eestis filme küll väga kõrgel tasemel teha, kuid nende kirjutamisega on kurvemad lood.