RSS feed for Mart

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Looking: The Movie

  Looking: The Movie

  ★★★★½

  Andrew Haigh Looking sai ainult kaks hooaega (ja selle hüvastijätu filmi) HBO poolt, kuid muutus selle lühikese ajaga üheks mu absoluutseks lemmiksarjaks. See näitab inimsuhete kaootilisust ja kaduvust (kuid ka joovastust) paremini kui enamik hetero sarju.

 • Bo Burnham: Make Happy

  Bo Burnham: Make Happy

  ★★★★

  Are you Happy?

Popular reviews

More
 • Nymphomaniac: Vol. II

  Nymphomaniac: Vol. II

  ★★½

  Kokkuvõttes, olles nüüd ära näinud mõlemad osad, jäi see kõik kuidagi...kuivaks. Von Trieril pole peale tema jaoks tavapärasele nihilistlikkule vaatele inimkonnale, seekord siis läbi seksuaalse prisma, midagi huvitavat öelda. Vaatamata vängele temaatikale on Nümfomaan kahetsusväärselt igav.

 • The Days That Confused

  The Days That Confused

  ★★½

  Päevad, mis ajasid segadusse tabab küll ajuti mingit mõistatuslikku 90ndate kvintessentsi, kuid liiga tihti tekib küsimus, kas taheti teha filmi või muusikavideot. Ja paneb pisut hämmastama, et naisrežissööri tehtud filmis ei anta arvukatele naistegelastele mitte mingit karakterit - naised on siin ainult kehad. Ei kummuta kahjuks levinud tõsiasja, et tehniliselt osatakse Eestis filme küll väga kõrgel tasemel teha, kuid nende kirjutamisega on kurvemad lood.