Sort by
  • The Mother

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Adam

  • The Redeem Team

  • Amsterdam

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Master Gardener

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • White Elephant

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Magic Spot

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • You’ve Never Been Completely Honest

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dashcam

    ★★

  • The Guilty

  • Old Henry

    ★★★★

  • Metal Detector Maniac

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★