RSS feed for Walker
  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • Polar

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Okja

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Chappie

    ★★★

  • Fury

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Godzilla

    ★★★

  • Rush

    ★★★★★

  • Pacific Rim

    ★★★★

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★½

  • Drive

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★½

  • The Book of Eli

    ★★★★

  • Sherlock Holmes

    ★★★★

  • District 9

    ★★★★

  • Twilight

    ★★

  • Burn After Reading

    ★★★

  • Transformers

    ★★★★

  • 300

    ★★

  • Snakes on a Plane

  • Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

    ★★★½

  • Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

    ★★★★

  • DodgeBall: A True Underdog Story

    ★★

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★★

  • Blade II

    ★★★★★

  • Orange County

    ★★

  • Black Hawk Down

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★

  • The Fast and the Furious

    ★★★★

  • Cast Away

    ★★★½

  • Gone in Sixty Seconds

    ★★★½

  • American Psycho

    ★★★★★

  • Cats

    ★★★★½

  • A Night at the Roxbury

    ★★½

  • Blade

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★½

  • Hercules

    ★★★★

  • Con Air

    ★★★★½

  • The Craft

    ★★★½

  • Fargo

    ★★★★½

  • Down Periscope

  • From Dusk Till Dawn

    ★★★½

  • Forrest Gump

    ★★★★½

  • Cool Runnings

    ★★★

  • Wayne's World

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • The Witches

    ★★★

  • Godzilla vs. Biollante

    ★★★★

  • Pumpkinhead

    ★½

  • Planes, Trains and Automobiles

    ★★★½

  • Full Metal Jacket

    ★★★★

  • Mutant Hunt

    ★★

  • Equalizer 2000

    ★★★★

  • Necropolis

    ★★★½

  • Land of Doom

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★★

  • Savage Streets

    ★★

  • Gremlins

    ★★★½

  • Christine

    ★★★★

  • Up in Smoke

    ★★★½

  • The Hobbit

    ★★★★

  • Eraserhead

    ★★★★★

  • Jesus Christ Superstar

    ★★★½

  • Godzilla vs. Megalon

    ★★★★★