Sort by
  • Thirty-Nine in the Desert

    ★★½

  • Candice

    ★★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Lonely Country

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Come Clean

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Renfield

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Safe Word

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • #Manhole

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Battle for Pandora

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Reunion Dinner

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★★

  • The Takeover

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Kingdom of the Dinosaurs

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Rilakkuma's Theme Park Adventure

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • Serafina

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Code Name Banshee

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • The Princess

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★★

  • Spiderhead

    ★★★★

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • Lightyear

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★½