• McCabe & Mrs. Miller

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★★½

  • Jackie Brown

    ★★★★★

  • Sky High

    ★★★★½

  • Batman Forever

    ★★

  • Don Jon

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Home on the Range

    ★½

  • In Time

    ★★★★

  • Time Bandits

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Old

    ★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Speed

    ★★★★★

  • They Came Together

    ★★★★½