Sort by
  • Pearl

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Panama

    ½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • Aquaman: King of Atlantis

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

  • Dune

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Charming the Hearts of Men

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

  • Val

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★