Sort by

Alex has logged 11 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Blue Jasmine

Blue Jasmine

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Broadway Danny Rose

Broadway Danny Rose

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Nimic

Nimic

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
LEGO Star Wars Holiday Special

LEGO Star Wars Holiday Special

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Arendelle Castle Yule Log

Arendelle Castle Yule Log

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Freaky

Freaky

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
ParaNorman

ParaNorman

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
His House

His House

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Killing of Two Lovers

The Killing of Two Lovers

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry