RSS feed for Kinsey
  • Scoob!

  • Hollywood

  • The Call of the Wild

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

    ★★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • The Fall

  • The Irishman

    ★★★

  • The Cheerleader Escort

    ½

  • Tall Girl

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • The King

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Falling Inn Love

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Crawl

    ★★★

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★★

  • Maestro

  • They Come Knocking

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Always Be My Maybe

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Ma

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Brightburn

  • Yesterday

    ★★★½

  • All That We Destroy

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

  • Someone Great

  • After

    ½

  • The Silence

  • I'm Just F*cking with You

  • Shazam!

    ★★½

  • Pet Sematary

  • Us

  • Booksmart

    ★★

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Villains

    ★★★½

  • Captain Marvel

  • Treehouse

  • Down

  • Paddleton

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • The Farewell

    ★★★½