Sort by
  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Blackening

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • 8:46

    ★★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Yvonne Orji: Momma, I Made It!

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • His House

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Hair Love

    ★★★★½

  • One Piece: Stampede

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Jezebel

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Glass

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★½

  • One Piece: Episode of Skypiea

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Burning

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Bright

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • Retablo

    ★★★★★

  • What Happened to Monday

    ★★★

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Fences

    ★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★

  • 13th

    ★★★★

  • Split

    ★★★½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★

  • I Am Not Your Negro

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★½

  • One Piece Film: GOLD

    ★★★½

  • One Piece: Heart of Gold

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★★½

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • Ali Wong: Baby Cobra

    ★★★½

  • Lemonade

    ★★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Zootopia

    ★★★½

  • One Piece: Adventure of Nebulandia

    ★★★