Sort by

audrey has logged 58 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★★
Edit this entry  
28
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★
Edit this entry  
28
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★½
Edit this entry  
27
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Intruder

The Intruder

2019
×
★½
Edit this entry  
26
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★½
Edit this entry  
26
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Edit this entry  
24
Hail Satan?

Hail Satan?

2019
×
★★★★
Edit this entry  
23
Ash Is Purest White

Ash Is Purest White

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Haunting of Sharon Tate

The Haunting of Sharon Tate

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
21
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Secret Obsession

Secret Obsession

2019
×
Edit this entry  
21
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Australian Psycho

Australian Psycho

2016
×
Edit this entry  
20
Something's Gotta Give

Something's Gotta Give

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Elle Fanning's Fan Fantasy

Elle Fanning's Fan Fantasy

2017
×
Edit this entry  
20
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
High Flying Bird

High Flying Bird

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Senior Year

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★½
Edit this entry  
16
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★
Edit this entry  
16
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★½
Edit this entry  
16
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Swiped

Swiped

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★
Edit this entry  
14
Stuber

Stuber

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
What Men Want

What Men Want

2019
×
★★
Edit this entry  
13
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★★½
Edit this entry  
12
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Crawl

Crawl

2019
×
★★★½
Edit this entry  
12
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
I Am Easy to Find

I Am Easy to Find

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★½
Edit this entry  
07
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★
Edit this entry  
06
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★
Edit this entry