Sort by
  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • Encanto

    ★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★

  • Mad God

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

  • Memoria

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • The Phenomenon

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • The Block Island Sound

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • The Night House

    ★★★

  • His House

    ★★★