Sort by
  • 65

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • JUNG_E

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Carter

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Devil Put the Coal in the Ground

    ★★★½

  • Le Pupille

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Corsage

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • EO

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • All That Breathes

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★