Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • The Deepest Breath

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Enys Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • EO

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • My Year of Dicks

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½