• Little Women

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • Concussion

    ★★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★½