Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Patient

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Samaritan

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • My Son

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★