Sort by
  • Rumble Through the Dark

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Bank of Dave

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Encounter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • The War Below

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Attack of the Murder Hornets

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★½

  • The Dig

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Black Beauty

    ★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Rams

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★½

  • Greenland

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Greyhound

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Extraction

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★