• Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★★

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★½

  • X

    ★★★★★

  • Project Space 13

    ★★★★

  • Horror Noire

    ★★★★

  • The Seed

    ★★★★

  • Inheritance

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★★½

  • The Bones

    ★★★★½

  • This Is Our Home

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • Demonic

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • The Advent Calendar

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★★

  • Lucid

    ★★★★½

  • The Power

    ★★★½

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Spine of Night

    ★★★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★½

  • Ste. Anne

    ★★★★½

  • Son

    ★★★★

  • The Pond

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Faya Dayi

    ★★★★

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • John and the Hole

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★

  • Castle Freak

    ★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★½

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Playdurizm

    ★★

  • Dana

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • In Search of Darkness: Part II

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Caveat

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Freya

    ★★★½

  • The Boy Behind The Door

    ★★★★

  • The Monopoly of Violence

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Slaxx

    ★★★½

  • PVT Chat

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★★

  • The Familiars

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★★½

  • What Is a Woman?

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Separation

    ★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • Wojnarowicz: F**k You F*ggot F**ker

    ★★★★½

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★★

  • The Rabbit Hunters

    ★★★★