Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★½
Edit this entry  
07
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★★★
Edit this entry  
13
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
13
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Snowman

The Snowman

2017
×
★★
Edit this entry  
28
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Meg

The Meg

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Venom

Venom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★½
Edit this entry  
02
Juliet, Naked

Juliet, Naked

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
After the Screaming Stops

After the Screaming Stops

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Let the Right One In

Let the Right One In

2008
×
★★★★★
Edit this entry