• House of Gucci

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Black Friday

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • My Son

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • LuLaRich

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Zone 414

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★½

  • Free Guy

    ½

  • Demonic

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Fear and Loathing in Aspen

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★½

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★

  • Cruella

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Oxygen

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Buck Breaking

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★½

  • Happily

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • TINA

    ★★★½

  • Cherry

    ★½

  • Boss Level

    ★★