Shaun has logged 23 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
TFW No GF

TFW No GF

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Puppet Masters

The Puppet Masters

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Battlestar Galactica: Razor

Battlestar Galactica: Razor

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Mercury Rising

Mercury Rising

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Final Fantasy VII: Advent Children

Final Fantasy VII: Advent Children

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Final Fantasy: The Spirits Within

Final Fantasy: The Spirits Within

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Castle Freak

Castle Freak

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Fletch

Fletch

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Skywalker Legacy

The Skywalker Legacy

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Campaign

The Campaign

2012
×
Read the review Edit this entry  
19
Dreams

Dreams

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Twelve Monkeys

Twelve Monkeys

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Ten Commandments

The Ten Commandments

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Space Truckers

Space Truckers

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Stuck

Stuck

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Satanic Panic

Satanic Panic

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fortress

Fortress

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Maelstrom: The Odyssey of Waterworld

Maelstrom: The Odyssey of Waterworld

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Daniel Isn't Real

Daniel Isn't Real

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Onward

Onward

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Battlestar Galactica

Battlestar Galactica

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry