RSS feed for Nynke㋛
  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Lovebirds

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Extraction

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Knight Before Christmas

  • Frozen II

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★½

  • The King

    ★★

  • The Two Popes

    ★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Men in Black: International

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • After

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • The Princess Switch

  • Bird Box

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • 22 July

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Marrowbone

    ★★★

  • The Babysitter

  • The Milk System

    ★★★½

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Despicable Me 3

  • Cars 3

  • Okja

    ★★★★★

  • Wonder Woman

  • Baywatch

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • To the Bone

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★½

  • Gilmore Girls: A Year in the Life

    ★★★★★

  • Moana

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★

  • Trolls

  • 13th

    ★★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★½