• Think Like a Man

    ★★

  • LOL

  • Süskind

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

  • New Kids Nitro

    ★★★★★

  • Happy Feet Two

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

  • Johnny English Reborn

  • Warrior

    ★★★½

  • The Smurfs

  • Cars 2

  • Bad Teacher

  • Bridesmaids

  • How Do You Know

    ★★½

  • New Kids Turbo

    ★★★★★

  • The Tourist

  • Tangled

  • Saint

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Burlesque

  • Easy A

  • Camp Rock 2: The Final Jam

  • Step Up 3D

  • The Secret World of Arrietty

    ★★★★

  • Inception

    ★★★

  • Despicable Me

  • The Twilight Saga: Eclipse

  • Toy Story 3

  • Sex and the City 2

  • Letters to Juliet

    ★★½

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★½

  • Clash of the Titans

  • Diary of a Wimpy Kid

  • She's Out of My League

    ★½

  • New Kids

    ★★★★★

  • Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel

  • The Princess and the Frog

  • The Blind Side

  • Planet 51

  • The Twilight Saga: New Moon

  • Lover of Loser

    ★★★

  • Couples Retreat

  • Jennifer's Body

    ★★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★★½

  • The Hangover

  • Up

  • 17 Again

  • Friday the 13th

  • Confessions of a Shopaholic

  • The Wild Chicks and Life

  • Bride Wars

  • Yes Man

    ★½

  • Twilight

  • Bolt

  • The House Bunny

  • The Sisterhood of the Traveling Pants 2

    ★★★★★

  • Step Brothers

    ★★★½

  • Angus, Thongs and Perfect Snogging

  • Ponyo

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★

  • Camp Rock

  • Kung Fu Panda

    ★★★★

  • Forgetting Sarah Marshall

  • Step Up 2: The Streets

  • 27 Dresses

  • Alvin and the Chipmunks

  • Bring It On: In It to Win It

  • Bee Movie

  • Sydney White

  • Juno

    ★★★★★

  • Superbad