• Tenet

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★★★

  • Remember Me

    ★★★½

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★★