• The Batman

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Dolittle

    ★★

  • Star Wars Collection

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Midway

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★