Sort by
  • Blue's Big City Adventure

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Monster High: The Movie

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Val

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Soul

    ★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Let It Snow

    ★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Hotel Artemis

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★★

  • Prospect

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Pottersville

    ★½

  • Justice League

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Tracy Morgan: Staying Alive

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★