Sort by
  • One Last Evening

    ★★★★½

  • Cielo abierto

    ★★★

  • Power

    ★★★½

  • Before the Buzzards Arrive

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Sri Asih

    ★★½

  • Let It Ghost

    ★★★

  • What's Left?

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • Convenience Story

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Grutto! De reis van onze nationale vogel

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • No Dogs or Italians Allowed

    ★★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Close

    ★★★★

  • Nostalgia

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Rodéo

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Incredible But True

    ★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • Oink

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Living

    ★★★½

  • A Love Song

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Rebellion

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • One and Four

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • No. 10

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Good Boss

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Happening

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★