• Borat Subsequent Moviefilm

  • He110

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★

  • The Stunt Double

  • The Kissing Booth 2

  • Rhubarb

    ★★

  • Rock

  • CLAPTRAP

  • Wave Sounds

  • Last and First Men

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

  • Lux Aeterna

  • Klaus

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • Take Me Out

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Battle at Big Rock

  • Knives Out

    ★★

  • Joker

  • Waves

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Airplane Mode

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Behind the Looking Glass

    ★★★

  • Anima

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Colours

    ★★

  • Midsommar

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Parasite

    ★★★

  • My Favorite Dish of Yours

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Fading Memories

    ★★★

  • Rocketman

    ★★

  • Avengers: Endgame

  • Captain Marvel

  • The Great Hack

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Aquaman

  • The Christmas Chronicles

  • Bird Box

  • Fuck You

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Burning

    ★★★

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • For the Hungry Boy

  • Ready Player One

  • Together

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★

  • Annihilation

  • Black Panther

  • Phantom Thread

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★

  • Lady Bird

    ★★

  • 2036: Nexus Dawn

    ★★

  • Dunkirk

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★