Sort by
  • A Biltmore Christmas

    ★★★★

  • EXmas

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • The Puppetman

    ★★

  • Ehrengard: The Art of Seduction

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

  • Cobweb

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Asteroid City

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Brooklyn 45

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Sappy Holiday

    ★★

  • It's a Wonderful Binge

    ★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Hotel for the Holidays

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Ghosts of Christmas Always

    ★★★

  • Destined at Christmas

  • Influencer

    ★★★½

  • Unwelcome

    ★★★★★

  • Halloween Ends

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Blood Relatives

    ★★

  • Meet Cute

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Love's Portrait

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • Shark Side of the Moon

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Skinamarink

    ½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • Baby Oopsie 2: Murder Dolls

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bubble

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★