Sort by

KriscoSlice has logged 16 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Chris D'Elia: No Pain

Chris D'Elia: No Pain

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
1917

1917

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Comedy Central Roast of Bruce Willis

Comedy Central Roast of Bruce Willis

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Destino

Destino

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Forky Asks a Question: What Is Love?

Forky Asks a Question: What Is Love?

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Onward

Onward

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Wounds

Wounds

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Eli

Eli

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry