Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★★

  • Remembering

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★★★

  • Killing Diana

    ★★★★★

  • Cinderella: The Reunion, A Special Edition of 20/20

    ★★★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Love & Gelato

    ★★★★★

  • Exclusively Elvis: A Special Edition of 20/20

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★★

  • Turning Red

  • Marry Me

    ★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★★★

  • The Princess

    ★★★★★

  • The Royal Treatment

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Alec Baldwin: Unscripted

    ★★

  • Killing Gucci: People Magazine Investigates

    ★★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Debbie Macomber's A Mrs. Miracle Christmas

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Christmas in My Heart

    ★★★★

  • The Most Magical Story on Earth: 50 Years of Walt Disney World

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★★

  • Controlling Britney Spears

    ★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • Belfast

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★★★

  • 9/11: One Day in America

    ★★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Val

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Ice Road

  • The Housewife and the Hustler

  • Far from the Tree

    ★★★★★

  • Infinite

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • P!NK: All I Know So Far

    ★★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Sweet Carolina

    ★★★

  • Star Wars Biomes

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Introducing, Selma Blair

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Playing with Sharks

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★★★★

  • Godmothered

    ★★

  • Audrey

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★