Sort by
  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Army of Darkness

    ★★★★

  • Evil Dead II

    ★★★★★

  • The Evil Dead

    ★★★★★

  • Solaris

    ★★★★★

  • Transit

    ★★★★

  • Babyteeth

    ★★★★½

  • Branded to Kill

    ★★★★★

  • House of Hummingbird

    ★★★★½

  • Time to Hunt

    ★★★½

  • Inland Empire

    ★★★★½

  • Je T'Aime, Je T'Aime

    ★★★★½

  • Calm with Horses

    ★★★½

  • Blue Velvet

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Missing Pieces

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Twin Peaks: Fire Walk with Me

    ★★★★½

  • Twin Peaks

    ★★★★★