• Choose or Die

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★½

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Tall Girl 2

  • Home Team

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • The Wasteland

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Grucifixion

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Love Hard

    ★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • 13 Minutes

  • No One Gets Out Alive

  • Intrusion

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Starling

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★★★

  • After We Fell

    ★½

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Blood Red Sky

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★½

  • The Colony

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★½

  • Run

    ★★★★

  • The Doorman

    ★½

  • Shadow in the Cloud

  • Hamilton

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • 365 Days

    ★★

  • The Grudge

    ★★

  • Cats

  • 6 Underground

    ½

  • 1917

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Killer Sofa

  • Countdown

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Ma

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Curse of La Llorona

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Apostle

    ★★★

  • 22 July

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Trolls Holiday

    ★★★

  • Cargo

    ★½

  • Creep 2

    ★★★★

  • Gerald's Game

    ★★½

  • Journey's End

    ★★½