Sort by

✨✨✨ noelle ✨✨✨ has logged 28 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Fahrenheit 11/9

Fahrenheit 11/9

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Maniac

Maniac

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Landline

Landline

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Veronica

Veronica

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Flower

Flower

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Girl Next Door

The Girl Next Door

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Thin

Thin

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Fantastic Woman

A Fantastic Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Nun

The Nun

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Bad Seed

The Bad Seed

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Saving Face

Saving Face

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Better Off Dead...

Better Off Dead...

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Double Jeopardy

Double Jeopardy

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
Read the review Edit this entry  
04
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Charlie Bartlett

Charlie Bartlett

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Searching

Searching

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Feels

The Feels

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Kin

Kin

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Good Kids

Good Kids

2016
×
★½
Read the review Edit this entry