• Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★★

  • If I Only Had Christmas

    ★★★

  • Five Star Christmas

    ★★★★

  • Dear Christmas

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Heart of the Holidays

    ★★

  • Homemade Christmas

    ★★

  • A Godwink Christmas: Second Chance, First Love

    ★★

  • A Timeless Christmas

    ★★

  • Christmas with the Darlings

    ★★★

  • Never Kiss a Man in a Christmas Sweater

    ★★

  • The Christmas Yule Blog

    ★★

  • On the 12th Date of Christmas

    ★★

  • One Royal Holiday

    ★★★★

  • Deliver by Christmas

    ★★★★★

  • Chateau Christmas

    ★★

  • Mr. 365

    ★★

  • Christmas Unwrapped

  • Christmas Tree Lane

    ★★★

  • Jingle Bell Bride

    ★★★★★

  • Christmas on Ice

    ★★★

  • Sweet Autumn

    ★★

  • Soul

    ★★★

  • My Best Friend's Bouquet

    ★★★

  • Country at Heart

    ★★★★

  • Love at Look Lodge

    ★★

  • Follow Me to Daisy Hills

    ★★

  • Honest Thief

    ★★★★

  • Wedding Every Weekend

    ★★★

  • Love on Harbor Island

    ★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • Nature of Love

    ★★★

  • You're Bacon Me Crazy

    ★★

  • Just My Type

    ★★★

  • The Postcard Killings

    ★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Riddled with Deceit: A Martha's Vineyard Mystery

    ★★★

  • The Secret Ingredient

    ★★★

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • Matching Hearts

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • The Turning

    ★★★

  • A Beautiful Place to Die: A Martha's Vineyard Mystery

    ★★★

  • Love in Winterland

    ★★★★★

  • My Spy

    ★★★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Winter in Vail

    ★★★

  • The Grudge

    ★★★

  • Dolittle

    ★★★★★

  • A Family Christmas Gift

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Christmas at Dollywood

    ★★★

  • A Homecoming for the Holidays

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Christmas in Rome

    ★★

  • The Christmas Club

    ★★

  • Christmas at Graceland: Home for the Holidays

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Write Before Christmas

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • The Mistletoe Secret

    ★★★★