• Predator 2

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Old School

    ★★★★

  • I Am Number Four

    ★★★★★

  • Young Frankenstein

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • My Secret Valentine

    ★★★

  • The Bird with the Crystal Plumage

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Bridal Wave

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The Collector

    ★★★★

  • Tucker and Dale vs. Evil

    ★★★

  • Son in Law

    ★★★★★

  • Assassination Nation

    ★★

  • The American Mall

    ★★★