Sort by
  • Choose Love

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Tim Minchin: Back

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★