Sort by
  • Friends & Family Christmas

    ★★★

  • Sealed with a List

    ★½

  • A Not So Royal Christmas

    ★½

  • Catch Me If You Claus

    ★★½

  • Leo

    ★★

  • Mystery on Mistletoe Lane

    ★★

  • 3 Bed, 2 Bath, 1 Ghost

    ★★½

  • A Very Venice Romance

    ★★

  • Retreat to You

    ★★

  • Notes of Autumn

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Fourth Down and Love

    ★★½

  • Love in the Great Smoky Mountains: A National Park Romance

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Jinkx Monsoon: Red Head Redemption

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Time Bomb Y2K

    ★★★

  • Eileen

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • Christmas Class Reunion

  • Harry & Meghan

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Three Wise Men and a Baby

    ★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Lights, Camera, Christmas!

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Ghosts of Christmas Always

    ★★★½

  • Noel Next Door

    ★★★

  • Autumn in the City

    ★★

  • Pumpkin Everything

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Alice, Darling

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • The Patient

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

  • Fall

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Umma

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½