• Funny Pages

  • Jackass 4.5

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

  • Studio 666

  • The Batman

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

  • Please Baby Please

    ★½

  • The House

  • The Tinder Swindler

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

  • tick, tick...BOOM!

  • Encanto

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Rescue

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

  • Battlecry

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

  • The Execution

  • De Zitting

  • The Last Duel

  • Attica

  • Freaks Out

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

  • Spencer

  • Dune

  • The Hand of God

  • C'mon C'mon

  • Belfast

  • King Richard

  • The Power of the Dog

  • Malignant

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Mad God

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Old

    ★½

  • Pig

  • France

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

  • Titane

  • Blue Bayou

    ★★★★

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

  • Benedetta

  • After Yang

  • The Worst Person in the World

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

  • Ascension

  • Bo Burnham: Inside

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

  • Aloners

  • The Mitchells vs. The Machines