Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Heathers: The Musical

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • My Fake Boyfriend

  • Lightyear

    ★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Close

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★

  • Umma

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • When You Finish Saving The World

    ★★½

  • Mars One

    ★★★★½